Güncellendi

Hakkımızda

ESTBROWS INTERNATIONAL 

Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt 

ESTBROWS INTERNATIONAL PMU ACADEMY

Kaşlar,Gözler,Dudaklar,kellik surunu insanlık tarihi boyunca güzelliğin, canlılığın, gücün,çekiciliğin ve anlamlı bakışların sembolü olmuştur. Kaşların sosyal hayatımızda önemli bir yeri vardır. Çünkü Kaş kişinin ilk göze çarpan özelliklerindendir. Kaşların dökülmesi (androgenetik alopecia) veya sık kaş kalemi kullanımından kaynaklı seyrelme  bir noktadan sonra sadece estetik görüntü  problemi olmaktan çıkar ve ciddi psikolojik problemlere neden olabilir. Merkezimizde Kaş dökülmesi,Kirpik dökülmesi,düzgün olmayan dudak çizgisinin düzeltilmesi,Yara,yanık,kesik ,alopecia ve vitiligo kamuflarında  tek çözümü olan Medikal Pigmentasyon uygulamasını  , 1991 yılı itibarı ile  bilgi birikimle M.É.B onaylı Kalıcı Makyaj Kalfalık Ustalık Belgeleri ile   Medikal Pigmentasyon Konularında  deneyimli Medikal Pigmentasyon ve Kalıcı Makyaj(Mikropigmentasyon) Uzmanı Mehmet Fatih Bozkurt ve kadrosu ile gerçekleştirilmektedir.

Dünyanın tanınmış  Mikropigmentasyon (Kalıcı Makyaj) merkezlerinden biri olma hedefi ile 1991 yılında kurulmuştur.

Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt 'un Kalıcı Makyaj Sektörüne Kazandırdığı Teknikler;

1) Micro Point ( Mikro özel noktalar)

2)Micro Simuclarum ( Mikro gölgeler)

3)Saç Simülasyonu ( Mikro Foliküller) Teknik Uygulama adını veren Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt'tur.Dolayıslâ saç simülasyonu ile ilgili tüm domainler bize aittir. 

HALİ HAZIRDA Microblading 3d kıl tekniği ile ilgili yaptığımız bireysel açıklamalar bir çok internet sitesinde ve bir çok kurum ve kuruluş tarafından eğitim konusu olarak yerini almış durumdadır.

1991'den beri  , teknik, teknoloji, psikoloji ve estetik alanlarında, sürekli kendini yenileyerek, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve yüksek standardı ile gerek yurt içi gerekse yurt dışı hastalarına en iyi hizmeti sunmaktadır.

Sürekli olarak Kalıcı Makyaj Sanatı ile ilgili Dünya'da ki gelişmeleri yakinen takip ediyor ve müşterilerimize sunmaktan büyük keyif alıyoruz.

Kalıcı Makyaj Sanatında Tüm  Dünya'da Kaş Yapımında Uygulanan benzersiz yöntem Microblading 3D Kıl Tekniğinin  Türkiye'de en kapsamlı eğitimini veren  Medikal Pigmentasyon ve Microblading Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt Japon El Metodu MICROBLADING 3D  Kıl Tekniğinin Türkiye'de yaygınlaşmasında önemli rol almıştır.işimizi profesyönellik ahlakı çerçevesinde yapmaya gayret gösteriyoruz .Kusursuz Kaş ölçümü için Phi 1.618 Altın Oran Pergelini Yaptık ve T.P.E Türk Patent Enstitü tarafından Mehmet Fatih Bozkurt adına patentlendi . Microblading 3D Kıl Tekniği Kaş Uygulaması Türkiyeye tanıtmayı başardık.Ve sektöre mal oldu.Dünyanın dört bir yanından ve Türkiyenin her bölgesinden Microblading 3D Kıl Tekniği Kaş Eğitimlerimizé katılım her geçen gün daha da ilgi görmeye ve katılımlar artmaya başladı.Bunun bir sebebi olmalı sizcede öyle değilmi ?

Microblading 3d Kıl Tekniği Uygulamasında KESİNLİKLE MAKİNE(CİHAZ),PİLLİ KALEMLER PROBLAR VS KULLANILMAZ.

Kellik Sorununa benzersiz yöntemi Saç Simülasyonu - Hair Simulation Türkiye'de bir sektör haline gelmesinde çok ciddi çalışmalar yaptık ve halada devam ediyoruz.Saç Simülasyonu adına kadar biz verdik ve tüm sektöre mal oldu.Saç Simülasyonu uygulaması bir çok işletmede isim değiştirilerek yapılmaya başlanmış olsada ; Kalıcı Makyaj Micropigmentation ile ilgili bir çok uzmanın yakınen takip ettiği ve fikir aldığı bir merkeziz.

KALİTE STRATEJİMİZ

“Müşteri  Mutluluğu” “Müşteri  Psikolojisi”  “Sterilizasyon”  “Üstün Teknoloji” “MEDİKAL PİGMENTASYON MİKROPİGMENTASYON VE TEKNİK KOLLARI İLE İŞİMİZDE 'de Uygulamalara Verdiğimiz Önemle  Medikal Pigmentasyon ”   4/4 lük Müşteri Memnuniyeti Prensibimizdir ve kalite anlayışımızın en önemli basamağıdır.

Dünya'nın en iyi ve son teknoloji cihazları ve Pigmentleri ile çalışmaktan ve memnuniyet aşamasında ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz.

Hizmet sunumunda multidisipliner bir anlayışla, hastamızın  tüm görüşleri dikkate alınarak varılan ortak kararlarla Uygulamarına  yön verilmektedir.Sizin için en ideal çözümü üretmekte sonuna kadar destek oluruz.Netice olarak siz karar vereceksiniz.Sizin memnuniyetiniz çok önemlidir bizim için.Asla onayınız alınmadan uygulama yapılmaz .Her uygulama öncesi muhakkak ön çizim prova yapılır ve görüşünüz alınır bu oldukça önemlidir .

Uygun fiziksel ortamlarda, son teknolojik olanaklarla ve üst düzeyde sterilizasyon önlemleri ile yurt dışına ve yurt içine dürüst fiyat politikası ile hizmet sunulmakta, uluslararası standartlarda çalışma olanağı yaratılmaktadır.

GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.UMARIZ AÇIKLAMALARIMIZ BİR NEBZEDE OLSA SİZ DEĞERLİ ZİYARETÇİMİZİ AYDINLATMIŞTIR.

Saygılarımızla,

ESTBROWS INTERNATIONAL

PMU & MICROBLADING

Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt

 

Etiketler:
Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt

Microblading & Saç Simülasyonu & Medikal Micropigmentation

Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt

1991 yılında başlamış olduğumuz bu kalıcı sanat yolculuğunda dünyayı takip ederek Medikal Kalıcı Makyaj (Micropigmentation) ,Medikal Kamuflaj Pigmentasyon konularında bir çok uygulamada öncü olduk.Tıbbi olarak çözümü mümkün olmayan yara ,yanık,kesik,vitiligo ve son olarak meme başı areolası renklendirme gibi sıra dışı çalışmalar yaparak hem dünyada hemde Türkiye'de mesleğin itibar kazanmasını sağladık ve mağdur olan bir çok kişiye yardımcı olduk.Kalıcı Makyaj kaş yapımında dünyada son nokta olan Microblading 3D Kıl Tekniği Kaş uygulamasının Türkiye'de bilinmesine önemli ölçüde katkı sağladık.Binlerce uygulama yaptık ve Yüzlerce öğrenci yetiştirdik.Altın Oran Pergelini yaptık  ve T.P.E Türkiye Patent Enstitüsü tarafından Mehmet Fatih Bozkurt adına Patentlendi.Ve yine Kelliğe Kalıcı Çözüm olan Saç Simülasyonu Uygulamasının teknik adına kadar verdik ve yine Türkiye'de duyulmasına ve bilinmesine katkı sağladık.Dünya'nın dört bir yanından ve Türkiye'nin her bölgesinden gelen birçok öğrencimiz ve uygulama için gelen bir çok misafirimizi mutlu göndermekten memnun oluyoruz .İşimizi yaparken en iyisi ni yapma gayreti içindeyiz.Sevgilerimizle....

Microblading Eğitimi Türkiye
Etiketler
Microblading Türkiye Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt

Binlerce kişiye Microblading 3D Kıl Tekniği Kaş yaptık Yüzlerce Uzman yetiştirdik.Çalışmalarımızı görmeden karar vermeyin ! instagram@mehmetfatihbozkurt