Güncellendi

Kalıcı Eyeliner

Gözler vücudumuz en önemli organlarından birisidir.Bütün anlam ve mana gözlerimizde saklıdır.Gözler yalan söylemez deriz.Doğru anlam ve ifadeyi gözler verir.

Kalıcı Göz Makyajı ;Eye Liner şeklinde uygulanır.Kalıcı Göz Makyajında önemli olan naturel durmasıdır.Yapmış olduğumuz uygulamalar kesinlikle doğal görünüme çok yakındır.Amaç sanki doğuştan sürmeliymişcesine bir ifade vermektir.

Kalıcı Göz Makyajının inceliği veye kalınlığı kişinin isteği doğrultusunda ayarlanır.Uygulama yapılamadan önce kişiye çizilerek gösterilir.Daha sonra uygulama yapılır.

Kalıcı Göz Makyajı göz kapağının hem altına hem üstüne uygulanabilir.Kimisi tek üstüne kimisi hem alt ve hem üst göz kapağına ister .Bu tercih meselesidir.

Kalıcı Göz Makyajı uygulaması Kalıcı Makyaj da çok önemli bir uygulamadır.Kesinlikle hatayı tolere etmez.O bakımdan kesinlikle ve kesinlikle uzman ve tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır.

Kalıcı Göz Makyajı Uygulamalarımızda ağrı,acı söz konusu değildir.Uygulama önce anestezik krem ,ve damlalar kullanılır.Yapmış olduğumuz uygulamalarda ağrı olmaz.

Kalıcı Göz Makyajı yapıldıktan sonra gözlerde bir miktar kızarma olacaktır.Bu normaldir ve geçici bir durumdur.Bir kaç saati takiben kendiliğinden geçer.Gözlerde şişme olmaz.

Etiketler:
Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt

Microblading & Saç Simülasyonu & Medikal Micropigmentation

Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt

1991 yılında başlamış olduğumuz bu kalıcı sanat yolculuğunda dünyayı takip ederek Medikal Kalıcı Makyaj (Micropigmentation) ,Medikal Kamuflaj Pigmentasyon konularında bir çok uygulamada öncü olduk.Tıbbi olarak çözümü mümkün olmayan yara ,yanık,kesik,vitiligo ve son olarak meme başı areolası renklendirme gibi sıra dışı çalışmalar yaparak hem dünyada hemde Türkiye'de mesleğin itibar kazanmasını sağladık ve mağdur olan bir çok kişiye yardımcı olduk.Kalıcı Makyaj kaş yapımında dünyada son nokta olan Microblading 3D Kıl Tekniği Kaş uygulamasının Türkiye'de bilinmesine önemli ölçüde katkı sağladık.Binlerce uygulama yaptık ve Yüzlerce öğrenci yetiştirdik.Altın Oran Pergelini yaptık  ve T.P.E Türkiye Patent Enstitüsü tarafından Mehmet Fatih Bozkurt adına Patentlendi.Ve yine Kelliğe Kalıcı Çözüm olan Saç Simülasyonu Uygulamasının teknik adına kadar verdik ve yine Türkiye'de duyulmasına ve bilinmesine katkı sağladık.Dünya'nın dört bir yanından ve Türkiye'nin her bölgesinden gelen birçok öğrencimiz ve uygulama için gelen bir çok misafirimizi mutlu göndermekten memnun oluyoruz .İşimizi yaparken en iyisi ni yapma gayreti içindeyiz.Sevgilerimizle....

Microblading Eğitimi Türkiye
Etiketler
Microblading Türkiye Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt

Binlerce kişiye Microblading 3D Kıl Tekniği Kaş yaptık Yüzlerce Uzman yetiştirdik.Çalışmalarımızı görmeden karar vermeyin ! instagram@mehmetfatihbozkurt