Güncellendi

Kalıcı Dudak Renklendirme

Kalıcı Dudak Makyajı;dudakların daha simetrik ve daha düzgün görünmesi için yapılır.Dudak kenarında yaratılış itibari ile genellikle bir çizgi varmış gibi bir görüntü vardır.Ve bunu dudak kalemi ile daha belirgin hale getiririz.Bunun adı dudak kontürüdür.

Kalıcı dudak makyajında kalem le daha belirgin hale getirdiğiniz dudak çizgisinin kalıcı olanını uyguluyor.Yine bunda da önemli olan doğala yakın bir tonla çalışmak çok önemlidir.Genellikle dudak renginize yakın bir renk tonu ile uygulamayı yaparız.

Bazen istek doğrultusunda daha belirgin ve dudak renginizle ilgisi olmayan renkle yapılır.Bu isteğinize bağlıdır.

Kalıcı Dudak Makyajında uyguladığımız iki yöntem var;

1)Dudak Kalemi ile yapılan kontür şeklinde ;

Dudak kontürü uygulaması dudak hatları düzenli olmayan ,belirgin olmayan yada daha net görünmesini isteyen kişilere uygulanır.

2)Dudak içi renklendirme;

Dudak içi renklendirme istediğiniz renk tonu ile uyguladığımız bir yöntemdir.Genelde tercih edilen kişinin kendi dudak renginin bira daha koyusu olmalıdır ki bu naturel durmasını sağlar.

Uygulamalarımız ağrısı ve acısız bir uygulamadır.Uygulama öncesi anestezik bir krem yada spreyle dudağınızı uyuşturduktan sonra yaparız.Ağrı acı söz konusu bile değildir.

Kalıcı dudak makyajı ortalama 2-5 yıl arası kalmaktadır.Kişinin cilt yapısına göre farklılık gösterir.

Uygulama uzman ve tecrübeli kişiler tarafından yapılmalı ve tercihinizi çok iyi yapmalısınız.

Etiketler:
Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt

Microblading & Saç Simülasyonu & Medikal Micropigmentation

Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt

1991 yılında başlamış olduğumuz bu kalıcı sanat yolculuğunda dünyayı takip ederek Medikal Kalıcı Makyaj (Micropigmentation) ,Medikal Kamuflaj Pigmentasyon konularında bir çok uygulamada öncü olduk.Tıbbi olarak çözümü mümkün olmayan yara ,yanık,kesik,vitiligo ve son olarak meme başı areolası renklendirme gibi sıra dışı çalışmalar yaparak hem dünyada hemde Türkiye'de mesleğin itibar kazanmasını sağladık ve mağdur olan bir çok kişiye yardımcı olduk.Kalıcı Makyaj kaş yapımında dünyada son nokta olan Microblading 3D Kıl Tekniği Kaş uygulamasının Türkiye'de bilinmesine önemli ölçüde katkı sağladık.Binlerce uygulama yaptık ve Yüzlerce öğrenci yetiştirdik.Altın Oran Pergelini yaptık  ve T.P.E Türkiye Patent Enstitüsü tarafından Mehmet Fatih Bozkurt adına Patentlendi.Ve yine Kelliğe Kalıcı Çözüm olan Saç Simülasyonu Uygulamasının teknik adına kadar verdik ve yine Türkiye'de duyulmasına ve bilinmesine katkı sağladık.Dünya'nın dört bir yanından ve Türkiye'nin her bölgesinden gelen birçok öğrencimiz ve uygulama için gelen bir çok misafirimizi mutlu göndermekten memnun oluyoruz .İşimizi yaparken en iyisi ni yapma gayreti içindeyiz.Sevgilerimizle....

Microblading Eğitimi Türkiye
Etiketler
Microblading Türkiye Uzm.Mehmet Fatih Bozkurt

Binlerce kişiye Microblading 3D Kıl Tekniği Kaş yaptık Yüzlerce Uzman yetiştirdik.Çalışmalarımızı görmeden karar vermeyin ! instagram@mehmetfatihbozkurt